KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14204288
nr 1420 4288
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, 4 st, Signerad, daterad 1952, med dedikationer, yttermått inklusive ram. 28x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:32:32
1.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas